Všechny kategorie
EN
Informační horká linka:

0086 18858786298

Novinky

Jsi tady : Domů>Novinky

Fólie „Stupeň papíru 8K“ nebo „Národní standard 8K“ nebo „Otevírací 8K“ na archovém stroji CHM

ČAS: 2024-01-15 HITS: 9

"Degree paper 8K" =(270±2.0) X (390±2.0) používá se pro tisk, vytváření kopií, zkušební papíry a kopírování. Velikosti jsou různé, s horním a spodním kolísáním 4 mm. Používají se pro různé účely a mají různé velikosti. Všechny jsou 8K.

800 (2)

8K papír obecně označuje 8karátový papír. Rozměry 8karátového papíru jsou: 

bílý materiál 270mm×390 mm, 

hotový výrobek 260 mm×370 mm. 

Papír 8k je bílý papír, také známý jako zkušební papír.

800


8k označuje velikost papíru. Obecně se používá pro písemné zkoušky na základních a středních školách.


800.

Na trh je uvedena nestandardní výrobní linka 8K a až po jejím zhlédnutí poznáte, jak silný je výkon!


Papír specifikace 8K ve skutečnosti není pro mnoho lidí neznámý. Nejběžnějším papírem této specifikace je náš testový papír, jako jsou testové papíry ke zkouškám na základních a středních školách, ručně psané noviny studentů, ale i umělecké skicáky, skicáky atd.


美术纸

800,

Modely, které společnost CHM Machinery vždy propagovala, lze rozdělit do dvou kategorií: jedna je určena pro rolové řezání plochých archů a druhá je pro rolové řezání kopírovacího papíru. Kromě toho, podle potřeb zákazníků, pokračujeme v uvádění různých nestandardních přizpůsobených modelů, abychom poskytovali personalizovaná řešení pro papírenský průmysl. Například pásový stroj připojený k inkoustové tiskárně, pásový stroj připojený k embosovacímu stroji, A3/Linka na výrobu kopírovacího papíru A4 pro simultánní archy a linka na výrobu 8K atd. Tyto nestandardní přizpůsobené modely byly svědky výsledků denních a nočních úprav výkresů našich technických inženýrů CHM Machinery, optimalizace skutečných strojů a archů a ladění.


Mezi nimi je hlavním hrdinou, kterého si dnes představíme, výrobní linka schopná plnit specifikace 8K. Tento model má vysokou rychlost archu a schopnost řezat 5 rolí základního papíru současně a lze jej připojit k nestandardnímu přizpůsobenému 8K balicímu stroji ve stohu pro in-line výrobu. Zákazníci jsou ohromeni účinkem konečného produktu.


Dále pojďme společně na stránky a zažijme silný výkon CHM Machinery"s výrobní linkou 8K!

Zákaznická výrobní linka stroje na výrobu pásových pásů CHM-8K Na videu můžeme vidět, že od pásového pásu po dopravu, od balení stohu po karton je celý proces vysoce efektivní a automatizovaný. Hladké uvedení tohoto nestandardního přizpůsobeného stroje do provozu demonstruje silné technologické inovační schopnosti a schopnosti CHM Machinery. 


Celoživotní poprodejní servis pomáhá papírenským společnostem dosáhnout vysoce kvalitního vývoje. 


Spokojenost zákazníků je naší věčnou snahou! 

Děkujeme každému zákazníkovi za podporu a důvěru v nás!