Všechny kategorie
EN
Informační horká linka:

0086 18858786298

Firemní zprávy

Jsi tady : Domů>Novinky>Firemní zprávy

2023 Rok činnosti národní poprodejní turistické služby CHM Machinery

ČAS: 2024-01-09 HITS: 7

Ruku v ruce poprodejní servis, srdečný servis" #CHM Machinery "Důmyslný servis, plná péče" národní poprodejní turné oficiálně zahájeno


V 2023 jsme jako většina firem čelit výzvám, které přináší změny v globální ekonomice. Při neustálém překonávání mnoha obtíží jsme vždy pevně věřili v „starat se o potřeby zákazníků a přemýšlet o tom, co zákazníci chtějí“, a poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní papír.fólie řešení. S konceptemCHM Otevřeli jsme službu plného životního cyklu strojů Poskytujeme celostátní poprodejní prohlídkový servis, rychle reagujeme a snažíme se vyřešit různé problémy zákazníků.

微 信 图片 _20240109092711 - 副本

Během národního poprodejního servisu v roce 2023 vyrazil náš poprodejní servisní tým z Dongguanu CHM, Shandong CHMa Dongtai CHM s energickou energií a profesionální technikou do různých částí země a jednu po druhé navštívil mnoho papírenských společností. Společnost řeší problémy zákazníků na místě výroby a skutečně dosahuje 100% vysoké kvality služeb.

Čas letí a každou scénu turné po národním poprodejním servisu v roce 2023 mám stále v čerstvé paměti. To, co se projevuje v každém okamžiku, je náš řemeslný duchCHM lidé! Většina zařízení má i po 15 letech nepřetržitého provozu stále vynikající výkon a velmi nízké náklady na údržbu.

 

Od zahájení první národní poprodejní servisní prohlídky v roce 2022 našeCHM Strojní služby získaly širokou pozornost od průmyslu papírenských výrobků a během servisního procesu získaly chválu a potvrzení od našich zákazníků!


V CHM Machinery se 20 let zaměřuje na papírfólie, každý milník je nepostradatelný bez společnosti a důvěry věrných zákazníků! Děkujeme, že vás máme v roce 2023, a budeme i nadále společně pracovat na vytvoření lepší budoucnosti v roce 2024!


CHM Machinery je profesionální výrobce webufólie strojů a profesionálního poskytovatele řešení pro zpracování papírových produktů v Číně. Společnost byla založena v roce 2004 a má měřítko 150,000 XNUMX metrů čtverečních, má nejprofesionálnější výrobní technologii a tým poprodejních služeb s kompletním životním cyklem v oboru a byla dobře přijata zákazníky doma i v zahraničí.

 

Hlavní produkt:

Vysokorychlostní webfólie stroj

Dvojitý rotační nůžfólie stroj

Linka na výrobu kopírovacího papíru A3/A4/A5

Ryszabalení stroj

Balení do kartonových krabic stroj

InteligentníPalletizující robot

Plně elektrický vysokozdvižný vozík pro manipulaci s rolemi surového papíru

Předchozí: Nevyplněno

Další: CHM Highlight v roce 2021